CONCERT REPORT: Budapest, August 31

Europe and Israel (July 1 - September 24, 2009). Concert reports, set lists, photos, media coverage, multimedia links, recollections...
grumpy

Re: CONCERT REPORT: Budapest, August 31

Postby grumpy » Fri Sep 04, 2009 3:14 pm

Istvan
Szerintem is mindent megtesz azért, hogy a színpadon haljon meg, de ez egy előadóművész esetében szép halál, már ha lehet a halál egyáltalán szép. Szerintem is teljesen fölösleges az újabb USA turné, mint ahogy a sok spanyol meg ír helyszínt sem értem, inkább olyan helyekre kellene mennie, ahol még nem járt, kicsit lazább időbeosztással.
Hogy kinek mire mi a sok, az nagyon relatív, nekem, miután legalább 20 évet vártam erre a pillanatra, semmi nem volt sok. Luccában is 60 körül volt a közepes jegy, de ez a többi helyszínhez képest alacsonynak mondható. Egyébként nem hittem volna, hogy azt a koncertet lehet überelni, de lehetett. :D S végtelenül szomorú vagyok, hogy valszeg most láttam utoljára színpadon, de legalább láttam.
Andrea
istvan

Postby istvan » Fri Sep 04, 2009 6:40 pm

Minden relatív!
Miután én 56 éves vagyok, akkor gondolhatod, hogy én hány évet vártam erre a Cohenzertre!
Először Montreux-re gondoltam, hogy majd ott, de az történt, hogy az internetes nyitás napján
csak délután értem haza és addigra már csak a baromi drága 300Sfr jegyek maradtak. Mint megtudtam 3 óra alatt elvitték a jegyeket. A Bernben élő, apám második felesége, egész délelőtt nem tudta telefonon megkapni akkor a jegyirodát. Aztán maradt kizárásos alapon Amszterdam.
A Rákóczi úti Fókusz áruházban megvettem az egyetlen dvd példányukat, (állítólag jön még) amit a koncert alatt néztem meg.
Szóval ez van illetve ez volt, de Amszterdam akkora élmény volt, hogy nem sajnálom már oly nagyon a Sportcsarnokot. Barcelona még jónak néz ki, de hát ugye....
Szóval pihenhetne már az öreg, de hát nyomni kell.
És mindezt egy nőnek köszönhetjük:
http://www.thecanadianencyclopedia.com/ ... RTM0012813
(fészbúkon is természetesen felvettem a Cohen fórumot)
Istv.
In a dream of Hungarian lanterns
In the mist of some sweet afternoon
chelev

Postby chelev » Fri Sep 11, 2009 6:25 pm

iveta wrote:
As when I first saw the sea!!!
Thanks Chelev for this most expressive microreport.

Most grateful for the articles, too.
Thank you, and for Willo too! :)
And sorry for my broken english!

By!
sebmelmoth2003

Postby sebmelmoth2003 » Wed Sep 16, 2009 2:12 pm

i heard on the radio yesterday that leonard is at number one in the hungarian charts.

http://kulturport.hu/tart/cikk/fa/0/542 ... gy_lemezen

http://www.hirado.hu/Hirek/2009/09/15/1 ... AHASZ.aspx
------------
no cheating, please - e.g. by trying to automatically translate the articles.

i expect forum readers to learn hungarian (the easiest of languages) in order to read the articles.

Return to “The Summer Tour in Europe 2009”